Praktyk na Praktykach - projekt Erasmus+

Praktyk na Praktykach - projekt Erasmus+

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-04-22 10:56:55

Admin
Administrator
Skąd: Będzin
Dołączył: 2017-04-22
Liczba postów: 8
WWW
Windows 8.1Firefox 52.0

Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie

9253454cb3ce9.png

Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Będzinie jest placówką oświatową, w skład której wchodzą:

  • Centrum Kształcenia Praktycznego,

  • Centrum Kształcenia Ustawicznego,

  • Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego.

Centrum  realizuje zajęcia praktyczne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu będzińskiego. Kształci osoby dorosłe w formach szkolnych i pozaszkolnych. Współpracuje z Zespołem Szkół Techniczno - Usługowych w Będzinie, Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi i Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Wojkowicach.

Placówka realizuje zajęcia w następujących branżach zawodowych:

  • fryzjersko - kosmetycznej,

  • elektroniczno - informatycznej,

  • mechaniki pojazdów samochodowych,

  • budowlanej,

  • gastronomii i żywienia,

  • fizycznej ochrony osób i mienia,

  • fotografiki,

  • bhp,

  • logistyczno - transportowej.

Placówka wyposażona jest w nowoczesną bazę dydaktyczną, własne zmodernizowane pracownie specjalistyczne do praktycznej nauki zawodu. Prowadzimy nauczanie  e-learningowe dla uczestników kursu na platformie moodle. Posiadamy akredytację OKE w Jaworznie do przeprowadzania zewnętrznych egzaminów zawodowych w zawodach, w których kształcimy. Współpracujemy z polskimi pracodawcami: MAPEI, L'emir, Simar, Kraj oraz uczelniami wyższymi: Politechnika Śląska, Politechnika Częstochowska, Wyższa Szkoła Biznesu. Organizujemy i uczestniczymy w konkursach branżowych: fryzjerskich, budowlanych, gastronomicznych, mechanicznych i logistycznych. Nasi uczniowie w 100% zdają zewnętrzne egzaminy zawodowe w części praktycznej. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym organizując w formach pozaszkolnych zajęcia i dokształcanie w pracowniach przedmiotowych.

Strona www: http://ckp.bedzin.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/pckuipbedzin/

loogo13_0_0.png

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vpkspiechcin - amogus - mtacommunity - fsfsfs - mrocznawataha